štvrtok 2. mája 2013

Nové pohľadničky

Po dlhom čase som konečne spravila dáke nové pohľadnice. Prvá bola svadobná gratulačka pre kamoša z výšky, ktorý sa ženil týždeň po nás :)
Na tejto som sa tuším aj najviac vyhrala...Spredu:

Konečne som vytasila aj nové pečiatky a použila ich na vnútornú stranu. Zdalo sa mi to trošku prázdne, tak som to oživila malinovým perom - ladilo aj k priezvisku novomanželov ;)


Druhá v poradí je privítanie bábätka - behom pár týždňov očakávame hneď tri mužské prírastky: bratrancova manželka šnúru odštartovala Filipkom, po nej má termín moja najmilovanejšia sesternica so štvrtým prírastkom a moja sestrič je v radostnom očakávaní prvého potomka :)
Ak máte dáke návrhy na meno pre chlapca, tak sem s nimi! Máme doma slušnú dilemu :D


Zvnútra:

Rozmýšľam ešte, či mám do zeleného obláčika vpredu dokresliť bociana, alebo radšej napísať niečo ako Vitaj Filipko...alebo ma neskôr napadne niečo lepšie :) Asi ju ešte budem chvíľku obkukávať a tradične sa rozhodnem až na poslednú chvíľu...
Tretia pohľadnica je skôr jednoduchšia a oproti predchádzajúcim dvom na mňa pôsobila strašne stroho. Tak som ju zjemnila ružovým lakom na nechty. Btw, priesvitný lak na nechty som použila aj na modré lupene na prvej pohľadnici tohto príspevku. Ale asi to veľmi nie je vidieť. Želaný 3D-effekt sa mi nepodarilo dosiahnuť tak výrazne ako som chcela (ani po viacerých vrstvách).
Možno som potrebovala trošku vyrovnať hladinu "sladkosti výroby", ale tá farebná kombinácia na mňa pôsobí celkom osviežujúco. Ako to vidíte vy? :)

Biele pero mám nachystané, ale nejak som nerozhodná...Tiež vás s jarou prepadla aj váhavosť? Hrozné :)))