utorok 13. novembra 2012

Pohľadnica aj s náuškami

Háčiky na náušky som dostala ešte minulé vianoce - lebo veď som mala veľké plány a plno nápadov, ale potom zrazu málo času, odhodlania a nakoniec chúdence upadli do zabudnutia :D Jeden by sa čudoval, čo mám po šuflíkoch :D Každý, kto k nám príde na návštevu si robí srandu, že na sťahovanie budeme potrebovať najmenej 3 kamióny. Možno aj viac... Tak ale kto má mať to >srdce< vyhadzovať veci, ktoré sa určite raz zídu...To škrečkovanie máme tak trošku v rodine, takže by som šla proti sebe :P Každopádne háčiky dostali deko a zajtra ich vyvenčím. Tu sú prvé -> losíky:
Je k nim aj pohľadnička - takže keď vymením spinky za serióznu ketlovačku, tak to bude milý darček pre kamošku alebo sestru:


Neviem ako vás, ale mňa vždy najviac potešia darčeky, s ktorými si ten človek dal námahu. Môže to byť len maličkosť, ale naozaj niečo, čo ten človek vypozoroval že používam, mám rada, často o tom rozprávam alebo obkukávam na iných :) Ak je to ešte vyrobené doma na kolene, o to lepšie - dúfam, že tento rok dostanem od môjho milovaného brata stojan na náušničky ;D Ako je to u vás? Máte radi skôr poukážky na darčeky, alebo osobne vybraný darček, či sa spoliehate na pozitívne prekvapenie? Ešte wishlist je super vec - človek nevie síce čo z neho dostane, ale poteší ho čokoľvek z neho :)